اقامتگاه سنتی کاچار

 اقامتگاه سنتی بومگردی کاچار در بخش مرکزی شهرستان یزد قرار دارد. این اقامتگاه زیبا در محلی دنج بدور از هرگونه دغدغه و سروصدای ماشین و خیابان می باشد، بطوری که یادآور خاطرات قدیم مادران و پدرانمان در یک خانه سنتی نقلی و دارای صمیمیت و آرامشی خاص و یکرنگ می باشد.
قدمت این خانه به 200 سال میرسد. فضای داخلی خانه بسیار زیبا و سنتی می باشد و دارای یک اتاق بزرگ و یک اتاق متوسط و یک اتاق دربخش زیرین حیاط می باشد.اتاقها به همان سبک سنتی قدیم مبله شده و در اختیار مسافرین عزیزمان قرار می گیرد.
خانه سنتی کاچار دارای یک حیاط با صفا با نورپردازی بسیار زیبا که درخشندگی خود را درشب نمایان می سازد می باشد.
همچینی خانه مهربان سنتی کاچارشامل امکانات پذیرایی کامل جهت میهمانان عزیز می باشد.
حیاط زیبای کاچار یک باربیکیوی زیبا برای پخت وپز کباب وجود دارد. درصورتی که مهمانان عزیز تمایل داشته باشند  پخت و سرو کباب توسط آشپز مخصوص کاچار صورت میگیرد...
یک تنور محلی در طبقه بالای پشت بام برای پخت نان و مرغ تنوری وجود دارد که همانطور که ذکر کردیم در صورت تمایل عزیزان مسافرمان ، این کار توسط مسئول پخت کاچار انجام خواهد گرفت.
لازم به ذکر است خانه سنتی کاچار بصورت کامل و دربست در اختیار مسافرین عزیز قرار میگیرد، تا شرایط راحتی و استقلال مسافرین فراهم شود. بدین صورت که یک خانواده ی حداکثر تا 20 نفر را با امکانات استراحت و اقامت کامل پذیراست....
کاچار را خانه ی پر مهر خود بدانید و بمانید و خاطره بسازید.....

برچسب ها :